Apyrankė iš mistinio agato ir onikso

23.00

Apyrankė pagaminta iš natūralių akmenų.

Išvalyti
Kaip išmatuoti riešą?

Apyrankė pagaminta iš tibetietiško mistinio agato ir matinio onikso karoliukų.

Agatas laikomas emociniu gydytoju, padeda suprasti aplinkybes ir jas tinkamai priimti. Tinka sportininkams, nes didina fizinę ir emocinę ištvermę. Agatas stiprina ryšį su gamta ir suteikia gyvybinės energijos, skatina drąsą bei apsaugo nuo pavojų. Agatai didina įžvalgą, atmintį, koncentraciją bei padeda ugdyti analitinius gebėjimus.
Agato pranešimas: Pusiausvyra, apsauga, stabilumas, kelstėjimas, sveikata, meilė.

Agatas labiausiai tinka: Jaučiui, Dvyniams, Vandeniui, Mergelei, Ožiaragių, Svarstyklėms, Skorpionui, bet tai labai ,,draugiškas” akmuo, tad puikiai tinka ir kitiems zodiako ženklams.

Tai stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stipria apsaugą sukuria vaikams. Agatą puku turėti kelionės metu.

Agatas – ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simbolis.

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia” į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

ONIKSO pranešimas Tau: Apsauga, Stiprybė, Laimė, Intuicija, Sekmė.

Karoliukų dydis – 10 mm. Apyrankė sunerta ant stiprios gumos, ją lengva užsidėti ir malonu nešioti.

*Pildant užsakymą pastabose nurodykite riešo dydį (apimtį per kauliuką) ir mes pagaminsime tinkamo dydžio apyrankę.

Apyrankė labai tinka dovanai, supakuota į mūsų firminę dėžutę.