Stengiamės išsiųsti Jūsų užsakymus kaip galima greičiau. Paprastai išsiuntimas įvykdomas per 1-2 dienas nuo užsakymo gavimo.

Odiniai aksesuarai reikalauja šiek tiek daugiau laiko paruošimui (ypatingai diržai), jie yra gaminami ir išsiunčiami per 2-5 dienas nuo užsakymo gavimo.

Paprasčiausias būdas sužinoti konkrečios prekės pristatymo laiką – yra paskambinti mums telefonu +37066190999 ar parašyti užklausą Facebook paskyroje, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE:

– Lietuvos paštas. Pristatymo kaina 1,90 € , šiuo metu siuntos per Lietuvos paštą keliauja ilgiausias, tai yra nuo 3 iki 14 darbo dienų. Visos siuntos yra registruotos. Išsiuntus prekę atsiunčiame Jums siuntos numerį, su kuriuo galite sekti savo siuntą www.post.lt sistemoje.

LP Express paštomatai. Pristatymo kaina 2,90€, siuntas galėsite išsiųsti ar atsiimti Jums patogiu laiku. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-3 darbo dienas ir šeštadieniais.

Omniva paštomatai. Pristatymo kaina 2,90€, siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-3 drabo dienas ir šeštadieniais.

DPD siuntų taškai. Pristatymo kaina 2,90€, siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku. Siuntos Lietuvoje pristatomos per 24-48 valandas darbo dienomis.

– Kurjeris. Pristatymo kaina 3,50€, siunta Jus pasiekia sekančią darbo dieną po išsiuntimo. Šiuo pristatymo būdu prekes Jūs gaunate tiesiai į rankas Jūsų nurodytu adresu.

 Prekės atsiėmimas Vilniuje –  Savo užsakytas prekes galite nemokai atsiimti Vilniuje, mūsų studijoje Pranciškonų g. 8. SVARBU: Prekes galima atsiimti tik tada, kai informuosime Jus sms žinute arba el.paštu, jog Jūsų užsakymas paruoštas.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

– Lietuvos paštas. Pristatymo kaina į Europos Sąjungos šalis 5€, į kitas šalis – 8€Visos siuntos yra registruotos. Išsiuntus prekę atsiunčiame Jums siuntos numerį, su kuriuo galite sekti savo siuntą www.post.lt sistemoje.

GRĄŽINIMAS

– Įprastoms www.cinamonn.lt prekėms suteikiama 14d. grąžinimo garantija. Prekės grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

– Prekės, pagamintos pagal individualius užsakymus negrąžinamos, iškyrus atvėjus, jei pasitaiko gamybinis brokas.

– Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, originalioje, nepažeistoje pakuotėje.

– Už grąžinamos prekės siuntimą moka pirkėjas.

– Gavę prekę ir įvertinę jos būklę, mes įsipageigojame grąžinti pirkėjui sumokėtus už prekę pinigus. Siuntos pristatymo išlaidos yra negrąžinamos.

– Dėl prekių grąžinimo prašome kreiptis į mus el. paštu info@cinamonn.lt arba telefonu +370 661 90999

KEITIMAS

– Norime atkreipti dėmesį, kad dėl blogai nurodyto dydžio, apyrankės perdarymas kainuos Jums papildomai nuo 3€ + pristatymo išlaidos.

– Dauguma mūsų apyrankių yra gaminama pagal individualų nurodytą dydį. Jeigu prekėje reikia pasirinkti riešo apimtį per kauliuką, mes prašome atdžiai išmatuoti Jums reikiamą dydį.

  • Krepšelis tuščias