Cinamonn natūralios odos rankų darbo diržai. Tai aksesuaras, atliekantis ir praktinę, ir estetinę funkcijas.

1 produktai

Diržai vyrams

Neabejotinai bent vieną diržą savo drabužinėje turi kiekvienas vyras. Didelis privalumas kuriamam įvaizdžiui – kokybiškas vyriškas diržas. Tokį išsirinksite Cinamonn.lt el. parduotuvėje.

Vyriški diržai: prie kokių drabužių tinka ir kaip derinti?

Kalbant apie drabužius, tai diržas kone visada derės prie klasikinio stiliaus kelnių, tinkamai parinktas puikiai atrodys ir prie džinsų ar stilingų vasariškų šortų. Kur kas opesnis klausimas yra tai, kaip ir pagal ką derinti vyrišką diržą? Vieni teigia, kad jis turėtų derėti su kelnių spalva, kiti primygtinai siūlo derinti prie batų, dar kiti įsitikinę, kad geras diržas yra tik juodas diržas ir jis dera absoliučiai prie bet kokio kolorito drabužių. O kaip yra iš tiesų?

Vyrų stiliaus specialistai teigia, jog taisyklė labai paprasta – tos pačios spalvos turėtų būti vyriškas diržas, batai bei laikrodžio apyrankė. Jei dėvite daugiau odinių aksesuarų, jų spalva taip pat turi derėti prie jau minėtų aspektų. Atrodo, paprasta? Taip, jei avite juodus ar rudus batus – tokių spalvų diržų pasirinkimas labai platus. Tačiau juk yra vyrų, mėgstančių įvairesnes spalvų paletes.
Jei avite rudus batus, diržą parinkite kuo labiau artimą pagal spalvą avalynės atspalviui. Tiesa, identiškos spalvos diržo ieškoti tikrai nebūtina, nes sutikime – rudos spalvos batų yra įvairiausių ir surasti analogišką diržą gali būti nemenkas iššūkis. Stenkitės, kad spalvos atitiktų pagal šviesumą ar tamsumą.
Pastaruoju metu vyriškos avalynės sektoriuje nemažai tamsiai raudonos (bordo) spalvos pasirinkimų. Idealu, jei diržas bus panašios spalvos, tačiau jei tokį rasti sunku, drąsiai derinkite rudą – kai kurie rudi turi šiek tiek raudono atspalvio.
Jei mėgstate ryškumą ir nestandartinius sprendimus, galbūt turite mėlynus, pilkus, baltus ar kitų spalvų batus. Tuomet rinktis tos pačios spalvos diržo nereikėtų, nes rezultatas gali būti nestilingas. Diržą rinkitės tokios spalvos, kuri dera prie batų spalvos, pavyzdžiui, mėlyni batai šauniai atrodys su pilku ar rudu diržu, balti batai tiks su pilku ar mėlynu diržu ir pan.

Pagal ką rinktis vyrišką diržą?

Medžiaga
Pirmiausia atsižvelkite į medžiagą: odinis ar ne odinis diržas? Žinoma, prioritetą verta teikti natūralios odos diržams, kurie atrodo solidžiai, yra kokybiški, neskilinėja ir tarnauja ilgai bei nepraranda prekinės išvaizdos.

Sagtis
Neretai tiek dėmesio skiriame medžiagai, jog pamirštame dar vieną svarbų elementą – diržo sagtį. Paprastai joms pagaminti naudojamas metalas, kuris nudažomas auksine arba sidabrine spalva. Rekomenduotume rinktis pastarąjį – sidabrinės spalvos – variantą, nes tokį diržą bus kur kas lengviau priderinti prie kitų aksesuarų, kurie paprastai irgi yra sidabrinės spalvos, pavyzdžiui, prie sąsagų.

Kokio pločio diržą rinktis?
Paprastai vyriški diržai yra nuo 2 iki 4 cm pločio. Siauriausių diržų plotis siekia apie 2–2,5 cm ir dailiausiai jie atrodo su laisvesniais aprangos deriniais, siaurėjančiais džinsais. Platesni – maždaug 2,5–3,5 cm – vyriški diržai tituluojami universaliausiais ir tinkančiais prie bet kokio stiliaus kelnių. Jei ieškote diržo prie klasikinio kostiumo, šis dydis yra būtent tas, į kurį reikėtų orientuotis. Platesni kaip 3,5 cm vyriški diržai gražiausiai atrodo su klasikinio kirpimo džinsais, auliniais batais, storos vilnos megztiniais.

Vyriški diržai mūsų asortimente

Cinamonn.lt el. parduotuvėje parduodami rankų darbo diržai vyrams iš natūralios odos, atrodantys labai reprezentatyviai, sujungiantys kokybę, patvarumą bei solidumą. Rinkitės klasikinių spalvų diržus – juodus arba rudus. Daug simpatijų sulaukia vyriški odiniai diržai su kniedėmis – subtilus elementas suteikia savotiško žavesio, tačiau drauge išlaiko solidumą ir minimalizmą. Turime keturių dydžių: S, M, L ir XL. Taip pat siūlome diržus rinktis su įprasta sagtimi arba originalesniu, minimalistiniu užsegimu.
Cinamonn diržai vyrams supakuoti į stilingas, subtilias dėžutes, todėl bus puikus pasirinkimas dovanai – įteikite antrajai pusei, tėčiui, seneliui, broliui, bosui ar kt. O ką pasakytumėte apie personalizuotą diržą? Mūsų el. parduotuvėje Jūsų dėmesio laukia ir odiniai rankų darbo diržai su asmenine žinute! Tai būtų tobula dovana tėčiui ar mylimam vyrui. Suasmeninta dovana visada kur kas brangesnė ir asocijuojasi su gražiais prisiminimais.

Natūralios odos diržai vyrams iš Cinamonn.lt – aukšta kokybė ir patogus pirkimas

Jei vertinate unikalumą, rankų darbą ir aukštą kokybę, tuomet odiniai Cinamonn diržai vyrams bus tobulas variantas. Rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu, tam tereikės skirti vos kelias minutes. O mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu.

Natūralios odos diržai iš Cinamonn.lt – klasika, solidumas ir nepriekaištinga vyriško įvaizdžio detalė.