Mūsų sidabriniai žiedai moterims – subtilumas, elegancija, rafinuotumas ir dar grakštesnės rankos! Visi žiedai moterims pagaminti iš 925 prabos sidabro, atitinkančio itin aukštus kokybei keliamus reikalavimus.

Filtruoti pagal

47 produktai

Žiedai moterims

Moterys mėgsta puoštis. Jų papuošalų skrynutėse įsikuria auskarai, kaklo papuošalai, apyrankės, žiedai bei kiti juvelyriniai dirbiniai. Būtent žiedai yra vieni populiariausių ir pelnantys daugiausia moterų simpatijų. Nenuostabu, juk rankos – moters vizitinė kortelė, tad dažna dailiosios lyties atstovė skiria daug dėmesio rankų odos priežiūrai ir stilingiems, elegantiškiems papuošalams – žiedams.

Kas yra žiedai?

Žiedas yra apvalus juvelyrinis dirbinys, maunamas ant piršto. Žiedai gali būti ir moteriški, ir vyriški, daug žiedelių rasite ir skirtų vaikams. Nors žiedų forma yra apvali, kad patogu būtų nešioti ant rankos pirštų, tačiau dėl papuošimų jie išorėje gali įgauti ir kitokią formą: nuo geometrinių figūrų iki gamtos motyvų. Didelė žiedų įvairovė moterims leidžia derinti šiuos aksesuarus prie drabužių, rinktis juos kasdienai ar ypatingoms progoms, ar net komponuoti kelis žiedus tarpusavyje, norint sukurti prabangų, solidų, originalų įvaizdį.

Kaip išsirinkti žiedą?

Juk būna, pasitaiko, kad vitrinoje ar kompiuterio ekrane tobulai atrodantis žiedas jį užsidėjus atrodo lyg kitas aksesuaras. Tuomet svarstome, kas ne taip, juk nuotraukoje ar už vitrinos stiklo jis atrodė nerealiai... O visa esmė tame, kad jis tiesiog netinka dėl rankų odos spalvos, pirštų, nagų formos ar pirštų ilgio. Kad netektų nusivilti, pateikiame vertingų patarimų, kaip išsirinkti žiedą atsižvelgiant į esminius aspektus, lemiančius bendrą vaizdą.

Žiedai pagal pirštus:
Stambesni, trumpi pirštai – siauresni, plokščio paviršiaus žiedai, tiks lašo ar ovalo formos brangakmeniai.
Ryškūs sąnariai, krumplėti pirštai – platūs, masyvūs žiedai, dideli brangakmeniai, kuo įmantresnės formos.
Ploni ir ilgi pirštai – valio! Jums tiks bet kokio tipo ir stiliaus žiedai.

Žiedai pagal amžių
Vienas iš žiedo pasirinkimo kriterijų gali būti amžius. Štai brandžioms moterims labiau tinka platūs žiedai, turintys lygų paviršių, tobulai tinka masyvūs žiedai su dideliais brangakmeniais ar natūraliais akmenimis. Kalbant apie metalą, labai tiks rausvas auksas, kuris stipriai nekontrastuoja su rankų oda, todėl neišryškina raukšlelių. Brandžios moterys mėgsta ir geltono aukso žiedus arba paauksuotus – tai irgi geras pasirinkimas.
Jaunoms merginoms ir moterims verta rinktis stilingus, plonus žiedus, suteikiančius rankoms grakštumo. Galima rinktis tiek be brangakmenių, tiek su nedideliais akmenukais. Jaunos moterys pelnytai mėgsta sidabrą, baltą auksą – įstabus šių metalų žvilgesys rankas daro itin elegantiškas, išryškina jas, atkreipia dėmesį.

Žiedai pagal brangakmenį
Jei nuspręsite pirkti žiedelį su brangakmeniu ar pusbrangiu akmenuku, greičiausiai pirmiausia rinksitės pagal akmenuko spalvą. Tai puikus sprendimas, jei žiedą derinate prie konkrečios aprangos, perkate tam tikrai progai.
Renkantis žiedą su brangakmeniu dar galima atsižvelgti į Zodiako ženklus. Jei tikite astrologija, tinkamai parinktas žiedelis su akmenuku gali tapti tikru sėkmę nešančių talismanu. Avino ženklo atstovei laimę neš rubinas, safyras, deimantas ar ametistas, Jaučiui – smaragdas bei chrizoprazas, Dvyniams – topazas, aleksandritas bei agatas, Vėžio ženklo atstovei tobulai tiks žiedas su perlu, smaragdu arba Mėnulio akmeniu, Liūtei – topazas ir gintaras, Mergelei – jaspis ir nefritas, Svarstyklėms – akvamarinas bei opalas, Skorpionei itin sėkmingas bus žiedas su granatu arba akvamarinu, Šaulei – su topazu, turkiu, Ožiaragio ženklo moteriai idealiai tiks žiedas su rubinu, Vandenei – su ametistu ar hiacintu, o štai Žuvų ženklo moteriai verta turėtų žiedelį su akvamarinu, ametistu, nors idealus variantas bus žiedas su perlais.

Žiedai pagal metalą
Populiariausi yra auksiniai ir sidabriniai žiedai. Auksas atsparesnis, mažiau išorės poveikiui imlus metalas, jo išliekamoji vertė didesnė. Tačiau, žinoma, aukštesnė ir jo kaina. Puiki alternatyva – sidabriniai paauksuoti žiedai, jei norite mažesnės kainos ir aukso įvaizdžio. Jei toks sidabro žiedas kokybiškas, jį nuo auksinio atskirs tik įgudusi akis.
Sidabriniai žiedai – labai populiarus sprendimas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Sidabro žvilgesys ir estetika pavergia bet kokio amžiaus moterų simpatijas. Trūkumas tik tas, kad sidabriniai žiedai imlesni drėgmei, mechaniniams pažeidimams bei kitam aplinkos poveikiui, todėl juos reiks labiau saugoti ir periodiškai pasirūpinti valymu ir kitais priežiūros aspektais.

Ką Jums siūlo Cinamonn.lt?

Turime universalių dydžių žiedų. Tai puikus pasirinkimas dovanai – nėra rizikos, kad netiks dydis. Taip pat įsigijusios universalaus dydžio žiedą galėsite nesisieloti, kad aksesuaras netinka, jei šiek tiek priaugsite svorio ar, atvirkščiai, jo numesite, nes universalaus dydžio žiedą lengvai pareguliuosite pagal piršto apimtis.

Žiedai su perlais moterims patiks bene labiausiai. Didesnis ar mažesnis perlas atrodo įstabiai, prabangiai ir estetiškai. Toks juvelyrinis dirbinys moters rankai suteiks grakštumo, rafinuotumo ir kaustys žvilgsnius. Puikus pasirinkimas, jei norite atkreipti dėmesį į rankas. Mūsų asortimente rinkitės žiedą su vienu ar keliais perliukais. Subtilus, minimalistinis pynutės tipo žiedelis atrodo labai stilingai ir dailiai. Šio tipo žiedai mūsų pasiūloje sulaukia itin daug moterų simpatijų.

Mūsų moteriški žiedai supakuoti į stilingas, elegantiškas dėžutes. Masina ir patraukli žiedų kaina Cinamonn.lt el. parduotuvėje. Pigiausi sidabriniai žiedai čia kainuoja 19 eurų, o brangiausiu – beveik keturias dešimtis eurų. Tai labai geros kainos už aukštą kokybę, negana to, mūsų klientės dažnai turi progą mokėti dar pigiau – kai žiedams taikomos akcijos, jų kaina būna neįtikėtina, tad nepirkti tiesiog neįmanoma!

Cinamonn žiedai moterims internetu

Cinamonn žiedas – tobulas atradimas Jums! El. parduotuvės asortimente yra kokybiški, stilingi, elegantiški sidabriniai moteriški žiedai. Jei kažkuris iš jų ar net keli pavergė Jūsų simpatijas, nedelskite, įsigykite, nes kiekviena moteris nusipelno palepinti save juvelyriniais dirbiniais. Mūsų el. parduotuvėje prie kiekvieno žiedelio rasite detalų aprašymą, tikslią kainą. Pirkimo procesas labai greitas ir patogus, o pristatymas sklandus bei operatyvus. Užsisakykite ir jau netrukus galėsite puoštis naujuoju žiedu.

Moteriški žiedai internetu iš Cinamonn.lt – išskirtinis spindesys ir aukšta kokybė. Suteikite savo rankoms dar daugiau grakštumo!