Cinamonn.lt pasiūloje Jūsų dėmesio laukia odiniai rankų darbo diržai moterims. Visi yra aukštos kokybės, patvarūs, labai stilingi ir dailūs. Papildykite nauju dirželiu savo drabužių spintą arba išrinkite diržą kaip dovaną.

Filtruoti pagal

5 produktai

Diržai moterims

Diržą paprastai laikome neatsiejamu vyrų drabužinės atributu. Tačiau stilingas, kokybiškas, dailus dirželis tobulai papildys ir moters įvaizdį, todėl bent vieną diržą ir damos turėtų turėti savo garderobe.
Diržas gali atlikti ne vieną funkciją. Pirmiausia, jis skirtas prilaikyti tokius drabužius kaip sijonas ar kelnės, kad pastarieji nesmuktų, tvirtai laikytųsi ant klubų. Tačiau ne mažiau reikšminga ir kita diržų funkcija – estetinė. Šiame kontekste moteriški dirželiai yra elegantiškas, žavingas aksesuaras. O rankų darbo diržai yra tai, ką turite turėti savo drabužinėje.
Stilingas moteriškas diržas – nedidelis akcentas, akimirksniu galintis visiškai pakeisti drabužių derinį!

Dirželis moteriai: prie kokių drabužių tinka?

Jei vyrai diržus gali nešioti kone vien tik prie kelnių, tai moterys turi kur kas daugiau kelių, kaip stilingai nešioti diržą. Šis aksesuaras labai tiks prie kelnių (džinsų, klasikinio, kiek laisvesnio stiliaus), sijono (ilgo ar trumpo, pieštuko ar kitos formos) ar stilingų šortukų (džinsinių, klasikinių, bet kokių spalvų ir dizaino). Dirželis prie šių drabužių bus itin skoningas aksesuaras, svarbu tik parinkti tinkamą plotį bei spalvinę gamą. Dirželis puikiai atrodys ir prie ilgesnio megztuko – ploną derinkite prie figūrą išryškinančio megztinio, o platesnis tiks prie susiaučiamo iš storesnių siūlų, taip pat megztos skaros.
Plonas dirželis sudaro labai gražų tandemą su kailine liemene.
Greičiausiai nė nereikia sakyti, kad moteriški dirželiai tobulai dera prie suknelių. Jei suknelė komplektuojama be diržo, galite parinkti tinkamą iš savo garderobo. Atsižvelkite į suknelės dizainą ir norimą sukurti stilių.
Ar žinote, kad dirželis gali sudaryti nepriekaištingą derinį ir su paltuku? Šis aksesuaras suteiks papildomos elegancijos.

Pagal ką rinktis moterišką diržą?

Diržo pasirinkimui įtakos turi ir moters figūra bei ūgis:
Jei džiaugiatės moteriškomis formomis ir esate žemo ūgio, tuomet venkite su apranga kontrastuojančių diržų. Puiku, jei moteriškas dirželis savo koloritu bus labai panašus į vilkimus drabužius, neišsiskirs, o harmoningai įsilies į visumą.
Jei turite aukštą liemenį, tačiau norite jį optiškai padaryti trumpesnį, rinkitės platų diržą ir jo spalvą derinkite prie drabužio, su kuriuo komplektuojate, t. y. kelnių, sijono, šortukų. O jei liemenį norite optiškai pailginti, tuomet dirželio spalvą derinkite su viršutinio drabužio, pavyzdžiui, palaidinės, spalva.
Jei esate aukšta ir liekna, prioritetu laikykite plačius diržus. Itin geras pasirinkimas bus tam tikromis detalėmis dekoruotas diržas, pavyzdžiui, šauniai atrodo odiniai moteriški dirželiai su odiniais kuteliais.
Oficialus ar laisvesnis stilius? Taip jau yra, kad siauras moteriškas dirželis vizualiai suteikia daugiau elegancijos, grakštumo ir oficialumo įvaizdžiui.
Taip pat diržą rinkitės ir pagal medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Lyderiai pagal šį kriterijų neabejotinai yra natūralios odos diržai. Tokie atrodys solidžiai, prabangiai, stilingai, natūrali oda nesuskilinės, diržas bus lankstus, tačiau drauge tvirtas. Odinis diržas ilgai išlaikys reprezentatyvią išvaizdą.
Diržą rinktis reikia ir pagal drabužių stilių. Prie sportinio stiliaus netiks plonas, elegantiškas dirželis, tačiau puikiai atrodys platus, galbūt net laisviau užsegtas – taip dar labiau sustiprinsite laisvo drabužių stiliaus įspūdį. Jei diržą derinsite prie kelnių, jis turi būti tokio pločio, kad tilptų į kelnių kilpeles. Prie oficialaus stiliaus idealiai tiks plonytis, papildomo grakštumo suteikiantis dirželis. Prie vakarinės suknutės dažnu atveju labiau tiks siauras elegantiškas moteriškas diržas, bet galite neprašauti pro šalį pasirinkusios ir platų (priklauso nuo suknutės modelio).

Moteriški dirželiai mūsų asortimente

Siūlome siaurus ir platesnius diržus. Puiku tai, kad jų ilgį galima labai lengvai reguliuoti – vienas diržas tiks visiems dydžiams nuo XS iki L. Tai puikus sprendimas, jei diržą perkate dovanai ir nežinote, tikslios juosmens apimties.
Siaurus dirželius iš mūsų asortimento galite sujungti tarpusavyje ir turėti stilingą kelių eilių dirželį. Asortimente turime odinių dirželių, dekoruotų kutais, – labai moteriškas pasirinkimas, suteikiantis įvaizdžiui lengvą žaismingumo prieskonį, tačiau tiksiantis tiek prie laisvalaikio, tiek prie oficialios aprangos.

Odiniai diržai moterims iš Cinamonn.lt – aukšta kokybė ir patogus pirkimas

Mūsų el. parduotuvėje rinkitės universalaus ilgio diržus arba gaminamus pagal norimą ilgį. Rinktis bus labai paprasta – spartos suteiks patogi prekių filtravimo sistema. Prie kiekvieno gaminio pateikiamas dirželio aprašymas, tiksli prekės kaina, todėl gausite visapusę informaciją apie tai, ką perkate.

Natūralios odos diržai iš Cinamonn.lt – klasika, estetika ir solidi prabanga.