Kaklo papuošalai vyrams – puiki detalė Jūsų kasdieniam įvaizdžiui paįvairinti. Ilgi bei trumpi karoliai, rožančiai iš natūralių akmenų, grandinėlės iš sidabro bei nerūdijančio plieno. Personalizuoti pakabukai.

Filtruoti pagal

31 produktaiClear All Filter

Kaklo papuošalai vyrams

Jei pavartytume istorijos vadovėlius, pamatytume, jog neretas vyras jau senovėje dabinosi tikrai ne kukliais kaklo papuošalais – ant kaklo paprastai kabėdavo prabangus, masyvus, iš tolo akį traukiantis įspūdingas kaklo papuošalas. Šiandieninės mados, žinoma, pasikeitę. Kaklo papuošalai vyrams nėra galios, valdžios simbolis, tačiau papuošalai ant kaklo šiandien atlieka estetinę funkciją – jie puošia, tampa stilinga detale, paryškina kuriamą įvaizdį, tampa sėkmės talismanu, suteikia papildomos elegancijos bei solidumo, krislą prabangos.
Jei domina stilingi, kokybiški vyriški karoliai bei kiti kaklo papuošalai sau ar ieškote dovanos brangiam gyvenime vyrui, tai Cinamonn asortimente atrasite tai, kas akimirksniu pavergs Jūsų simpatijas.

Kas yra kaklo papuošalas?

Daugeliui greičiausiai nė nereikia sakyti, jog tai yra papuošalai, segami arba kabinami ant kaklo. Vyriškų kaklo papuošalų spektras šiandieninėje papuošalų rinkoje tikrai maloniai džiugina – vyrauja plati spalvų gama, skirtingi ilgiai, dydžiai, formos ir kiti dizaino sprendimai. Įvairių poreikių turintys stipriosios lyties atstovai turi labai plačias pasirinkimo galimybes.
Improvizuokite, eksperimentuokite ir kurkite svajonių įvaizdį su Cinamonn kaklo papuošalais vyrams.

Kaip išsirinkti vyrišką kaklo papuošalą?

Tam, kad papuošalas atskleistų gerąsias savo savybes ir tikrai puoštų, jis turi būti parinktas tikslingai. Kaip tai padaryti? Pirkdami nesivadovaukite vien tik grožio, simpatijų kriterijumi – atsižvelkite ir į kelis aspektus, kurie itin svariai prisideda prie to, kaip atrodys papuošalas ant kaklo.

Kaklo papuošalas pagal veido formą
Nors šis kriterijus labiau orientuotas į moteris, besirenkančias papuošalą ant kaklo, tačiau kai kuriais patarimais gali pasinaudoti ir vyrai. Pavyzdžiui, turintys apvalią veido formą geriau prioritetą teiktų ilgiems karoliams, rožančiaus tipo kaklo papuošalams ir vengtų trumpų, apvaliai kaklą juosiančių vėrinių. Kvadrato formos veido savininkams taip pat tiks ilgi karoliai, vyriškos grandinėlės su masyviais, ryškiais pakabukais. Jei turite pailgą veidą, prioritetą teikite trumpoms grandinėlėms bei karoliams, kurie bus kontrastas veido formai ir šiek tiek optiškai sušvelnins bruožus.

Vyriškas kaklo papuošalas pagal aprangos stilių
Nereikia nė sakyti, jog drabužiai yra vienas iš esminių dalykų, kuris turi derėti su pasirinktais aksesuarais, todėl rinkdamiesi naują kaklo papuošalą įvertinkite, koks aprangos stilius dominuoja Jūsų drabužinėje ar ką vilkėsite konkrečiu atveju, jei kaklo papuošalo ieškote tam tikrai progai.
Sportinis stilius daugeliui vyrų labai artimas. Jei Jūsų drabužių spintoje dominuoja sportiniai kostiumai, sportiniai bateliai, džemperiai ir panašūs laisvalaikio drabužiai, tuomet ilga grandinėlė su masyviu pakabuku, rožančiaus tipo aksesuaras ant kaklo ar sidabrinė grandinėlė bus šaunus pasirinkimas. Prie kasdienio stiliaus, kuriame vyrauja patogūs džinsai bei marškinėliai derinkite neilgas grandinėles ar karoliukus iš natūralių akmenų. Prie oficialios aprangos puikiai tiks minimalistinė grandinėlė, puikus pasirinkimas bus grandinėlė su nedideliu į akį nekrentančiu pakabuku – medalionu, kryželiu ar kita.

Kaklo papuošalai vyrams: iš kokių medžiagų pagaminti?

Kaklo papuošalų kategorijoje daug vyrų simpatijų pelno sidabriniai, auksiniai, paauksuoti kaklo papuošalai, daugiausia – vyriškos grandinėlės. Tai vienas universaliausių pasirinkimų, kuris tiks prie bet kurio aprangos stiliaus (tiesa, svarbu pasirinkti pagal dizainą tinkantį papuošalą).
Sidabrinės grandinėlės vyrams žavi puikiu kainos ir kokybės santykiu bei estetiška, elegantiška išvaizda. Auksiniai kaklo papuošalai turi didesnę išliekamąją vertę. Jei patinka auksas, bet norite mokėti pigiau, labai geras pasirinkimas bus sidabriniai paauksuoti papuošalai ant kaklo. Vyrams taip pat labai tiks ir kaklo papuošalai iš plieno ar kito patvaraus, kokybiško ir išorės poveikiui atsparaus metalo.
Vyriški karoliai ir rožančiai ant kaklo paprastai gaminami iš įvairių karoliukų – natūralūs akmenys turi savitą energetiką, o vizualiai atrodo labai elegantiškai, stilingai.
Priklausomai nuo konkretaus papuošalo dizaino, jis gali idealiai papildyti kasdienį, laisvą aprangos stilių, suteikti žavesio, prabangos, unikalumo, elegancijos.

Ką Jums siūlo Cinamonn.lt?

Vyriškus kaklo papuošalus iš mūsų el. parduotuvės asortimento sugrupavome į dvi kategorijas: karoliukai vyrams ir rožančiai, pakabukai ir grandinėlės.

Vyriški karoliai ir rožančiai ant kaklo
Šioje kategorijoje rasite daug rožančiaus tipo karolių bei karoliukų su įvairiais pakabukais. Rožančius itin vertina sportinio, laisvesnio stiliaus gerbėjai. Prie sportinio džemperio, marškinėlių, džinsinio švarkelio rožančius ant kaklo atrodo labai stilingai. Cinamonn rožančiai – stilingiems vyrams.
Taip pat galite rinktis karoliukus su pakabukais, pavyzdžiui, su kulka, plunksnos imitacija.
Karoliams ir rožančiams naudojamos įvairios medžiagos – mūsų asortimente rasite kaklo papuošalų iš juodojo onikso, hematito, ugninio agato, afrikietiško turkio, jaspio ir daug kitų. Rinkitės karolius su apvaliais, kvadrato, ritinio ar kitos formos akmenukais. Šios kategorijos vyriškų kaklo papuošalų kaina patenka į kategoriją nuo 20 iki 70 eurų.

Pakabukai, grandinėlės ant kaklo vyrams
Grandinėlę rinkitės minimalistinę, ploną, klasikinio stiliaus arba masyvesnę, ilgą – priklausomai nuo patinkančio stiliaus. Jei norite papuošalo su pakabuku, mūsų asortimente turėsite šaunų pasirinkimą: medaliono plokštelės, kryželis, kulka, ginklas, kaukolė ir kt.
Kiek kainuoja stilingos grandinėlės ant kaklo vyrams su pakabuku ar be jo? Mūsų asortimente jų kainos svyruoja nuo keliolikos iki kiek daugiau kaip keturių dešimčių eurų.

Vyriškų kaklo papuošalų priežiūra: ką reikia žinoti?

Papuošalų priežiūros ypatumus lemia tai, iš kokių medžiagų aksesuarai pagaminti. Sidabriniai kaklo papuošalai reikalaus kiek daugiau priežiūros, nes sidabras yra gana imlus išorės poveikiui metalas. Jis linkęs juoduoti, todėl norėdami, kad papuošalas atrodytų reprezentatyviai, saugokite jį nuo drėgmės, blizginkite, kai praranda natūralų žvilgesį, o pajuodavimus operatyviai pašalinkite – tam idealiai tinka kiekvienuose namuose esanti priemonė – dantų pasta.
Kaklo papuošalai iš karoliukų yra tie, kurie reikalaus bene mažiausiai laiko jų priežiūrai.

Cinamonn vyriški papuošalai ant kaklo internetu

Jei patiko Cinamonn rožančiai, karoliai ar kiti vyriški Cinamonn papuošalai ant kaklo, nieko nelaukite ir pirkite jau dabar! Aukšta kokybė, gera kaina, patogus pirkimo procesas laukia visų, kurie susigundys įsigyti naują aksesuarą iš Cinamonn. Nepraleiskite progos mokėti mažiau, kai mūsų papuošalams taikoma akcija!

Karoliai vyriški internetu iš Cinamonn.lt – išskirtiniam Jūsų stiliui!