– Apmokėjimas internetu 

Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į “Paysera” sistemą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per “Paysera” Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas.

– Paypal

Jeigu turite “PayPal” sąskaitą, galite pasinaudoti šiuo mokėjimo būdu. Perkant prekę, „PayPal“ nuskaito pinigus iš pirkėjo „PayPal“ paskyros ar iš registruotos kredito kortelės, ir perveda juos pardavėjui. „PayPal“ paskyrai susikurti reikalinga kreditinė kortelė ir elektroninio pašto adresas.

– Banko pavedimu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą po užsakymo patvirtinimo į savo el.paštą gausite laišką, kuriame bus visa informacija apie Jūsų užsakymą bei mūsų rekvizitai reikalingi pavedimui atlikti:

UAB TAIGER
Įm. kodas 300625581
PVM mok.kodas: LT100002878112
Sąsk. LT447300010097944529 Swedbank

  • Krepšelis tuščias