Susikurkite ypatingą, vienetinį aksesuarą su savo norimu užrašu ar simboliu. Parašykite norimą tekstą, išsirinkite šriftą bei dydį, o mes pagaminsime Jums unikalų aksesuarą.

Filtruoti pagal

6 produktai

Susikurk Pats

Personalizuotas papuošalas ar kitas aksesuaras yra krislas individualumo, unikalumo. Tai yra tai, ką turite tik Jūs ir kas dažniausiai turi savitą istoriją, ypatingą dovanotoją, primena išskirtinę progą ar gyvenimo įvykį. Personalizuotos apyrankės, graviruoti pakabukai, papuošalai su savo užrašu yra tai, ką visada drąsiai galite rinktis dovanai brangiam žmogui.

Kas yra personalizuota dovana?

Tai dovana, skirta konkrečiam asmeniui. Paprastai tokios dovanos turi unikalų užrašą, šūkį ar kitą detalę, kuri dovanos gavėjui asocijuojasi su kitu žmogumi, tam tikra patirtimi, istorija arba primena svarbią datą, reikšmingą įvykį. Didelę dalį tokių dovanų sudaro papuošalai su savo užrašu, graviruoti pakabukai, unikalūs pakabukai raktams ir pan.
Personalizuota dovana parodo dvigubą dėmesį dovanos gavėjui, nes tai ne tik dovana, o drauge prisiminimo, tam tikro įvykio, minčių, jausmų įprasminimas.

Kodėl verta rinktis personalizuotą dovaną?

Pirmiausias, rinktis personalizuotą dovaną tikslinga jau vien dėl to, kad ji bus vienetinė, unikali. Tokia dovana visada primins dovanotoją, žavingą dovanos įteikimo akimirką. Įteikdami unikalią dovaną Jūs tikrai parodote, jog dovana nebuvo rinkta atmestinai, anaiptol, dovanos paruošimui buvo skirta laiko.
Personalizuota dovana turi visiškai kitą vertę, todėl net ir po daugelio metų graviruoti pakabukai, apyrankės su užrašu ar kitos personalizuotos dovanos vis dar yra mylimos, saugomos ir laikomos tikru reliktu. Didelė dalis tokių papuošalų tampa sėkmę nešančiais talismanais, neretas net perduodamas iš kartos į kartą.
Verta pridurti ir tai, kad unikalus užrašas, graviravimas leidžia suteikti aksesuarui naują „veidą“. Pripažinkite, kartais apyrankę, pakabuką ant kaklo, raktų pakabuką ar kitą aksesuarą išsirinkti labai sunku – nesvarbu, ar perkate sau, ar dovanai... Visi atrodo banalūs, vienodi. O štai vos vienas kitas graviravimo įrankio „potėpis“ gali įpūsti reikiamo unikalumo.

Ką siūlo Cinamonn.lt?

Cinamonn siūlo susikurti tobulą personalizuotą apyrankę, kaklo papuošalą ar raktų pakabuką. Cinamonn graviruoti papuošalai – aukštus standartus atitinkanti kokybė ir išskirtinė estetika.

Personalizuotos apyrankės
Mūsų individualios apyrankės iš odos labai tiks dovanoti draugystės metinių, vaiko gimimo proga, gimtadienio, mokslų baigimo, Meilės dienos ir kitomis progomis. Vestuvių, sužadėtuvių ar draugystės metinėms įprasminti tobulai tiks graviruotos apyrankės porai. Cinamonn personalizuotos apyrankės yra itin geros kokybės, labai stilingos, patvarios, apyrankių gamyba remiasi aukštais standartais.
Rinkitės pagal norimą spalvą: įvairių atspalvių rudos, taip pat juodos, raudonos, mėlynos, oranžinės ar kitos spalvos odinės apyrankės su išgraviruotu užrašu. Jei pasirinksite apyrankių komplektą porai, tai vienodomis arba skirtingomis spalvomis puošis Jis ir Ji.
Odinės apyrankės graviravimui iš mūsų asortimento gali būti vienos arba dviejų eilių, siauros arba plačios – kiekvienas atras tai, kas patiks labiausiai ir puikiai derės prie dažniausiai dėvimų drabužių stiliaus. Moterys dažniau prioritetą teikia siauroms, elegantiškoms apyrankėms, o vyrai dievina plačias, masyvesnes.
Individualios apyrankės iš odos graviruotą užrašą ar ženklą gali turėti tiek išorinėje, tiek vidinėje pusėje.
Renkantis odinę apyrankę vienas svarbiausių kriterijų yra dydis. Jį nesunku nustatyti – tiesiog išmatuokite riešo apimtį (be laisvumo). Mūsų asortimente odines apyrankes rasite penkių dydžių: XS, S, M, L, XL. Taip pat pasirinkite, kokios spalvos užsegimo norite: aukso, sidabro, žalvario ar juodinto metalo. Toks pasirinkimas leis susikurti stilingą papuošalą, kuriame dera kiekviena detalė. Taip pat nurodykite, kokio užrašo pageidaujate.
Personalizuotos apyrankės iš Cinamonn.lt kainuoja apie 20–70 eurų.

Personalizuoti raktų pakabukai
Mūsų odiniai graviruoti pakabukai bus solidus, stilingas akcentas, puikiai tiksiantis dovanai įvairiomis progomis: vardadienio, gimtadienio, Meilės dienos, vestuvių metinių, parinkus tinkamą įrašą jis bus ideali dovana vyrui ar moteriai, miela dovana tėčiui ar mamai. Negana to, solidūs odiniai pakabukai raktams – itin taikli verslo dovana partneriams, kolegoms, bosui. Cinamonn odiniai raktų pakabukai su užrašu pagaminti iš kokybiškos, patvarios odos, todėl net ilgainiui nepraranda savo reprezentatyvumo.
Rinkitės pagal norimą spalvą: rudos, juodos, raudonos, rožinės, oranžinės ar kitos. Jei domina pakabukai vyrams su užrašu, rinkitės platesnį, solidų pakabuką raktams, o jei dovanos ieškote dailiosios lyties atstovei, neabejotinai jos simpatijas pavergs rausvas odinis raktų pakabukas, dekoruotas stilingu odiniu kutu.
Išgraviruoti galime ne tik užrašą, bet ir paveikslėlį. Tokiu atveju jį įkelkite užsakydami pakabuką.
Personalizuoti pakabukai raktams iš Cinamonn.lt kainuoja apie 18–26 eurus.

Personalizuoti kaklo papuošalai
Mūsų personalizuoti kaklo papuošalai, graviruoti pakabukai bus nepriekaištinga dovana tiek vyrams, tiek moterims gimtadienio, vestuvių metinių, Meilės dienos, Kalėdų ar kita proga, o gal tiesiog be progos... Elegantiškas, kokybiškas papuošalas su užrašu ar simbolišku piešinėliu taps Jūsų vizitine kortele, laimę pritraukiančiu talismanu.
Rinkitės pakabuką su grandinėle arba moterų itin mėgiamą perlų vėrinį su pakabuku. Pakabukas gali būti plokštelės tipo, širdelės, spynelės formos, pagaliukas, medalionas ar kt. Moterims labai patinka kaklo papuošalai iš dviejų pakabukų – šaunus pasirinkimas, nes papuošalus galėsite nešioti ir atskirai, ir kartu.
Personalizuoti kaklo papuošalai iš Cinamonn.lt kainuoja apie 20–50 eurų.

Papuošalai su graviravimu internetu iš Cinamonn.lt – paprasta ir greita pirkti

Cinamonn.lt personalizuotų papuošalų bei raktų pakabukų spektras platus: apyrankės su savo užrašu, pakabukai graviravimui, kaklo pakabukai su užrašu – net išrankiausieji atras tai, kas pavergs simpatijas ir tobulai atitiks lūkesčius. Tai bus šauni dovana vaikinui, merginai, mamai, tėčiui, sūnui, dukrai, sesei, broliui ar kita. Rinktis mūsų el. parduotuvėje labai paprasta – didelį asortimentą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus ir susiaurinti paiešką bei padaryti ją sparčią ir labai patogią.