Apyrankių komplektas porai – tai aksesuaras, siejantis Jus su antrąja puse. Odinės apyrankės, natūralių akmenėlių arba personalizuotos apyrankės su Jūsų norimu užrašu ar simboliu. Nustebinkite savo antąją pusę ypatinga dovana.

Filtruoti pagal

3 produktai

Papuošalai poroms

Poros dažnai turi daug bendra: pomėgius, mėgiamą maistą, veiklas, laisvalaikio formas ir pan. Dar vienas jungiantis juos akcentas gali būti aksesuarai. Apyrankės poroms – puikus sprendimas, įprasminantis santykius, nešantis sėkmę. Tad jei norite nustebinti antrąją pusę ar ieškote originalios ir drauge praktiškos dovanos kitai porai, pasvarstykite apie porų apyrankes.
Vienodi papuošalai taps unikalia dviejų žmonių įvaizdžio detale. Jei vertinate kokybę ir stilių, apyrankių, skirtų poroms, žvalgykitės Cinamonn asortimente.

Tobula dovana porai – kokia ji?

Vienodi aksesuarai porai yra šauni, prasminga dovana, o svarbiausia, kokybiški papuošalai turi išliekamąja vertę ir po ilgo laiko vis dar yra vertinami, mielai nešiojami bei saugomi. Pasirinkdami porai dovanoti vienodas apyrankes tikrai neprašausite pro šalį – dovana bus įvertinta ir taps poros įvaizdžio dalimi.
Renkantis dviem skirtas apyrankes verta pasinaudoti graviravimu – įamžinkite apyrankių odoje savo meilės prisipažinimą, pasižadėjimą, priesaiką ar tiesiog jausmus, mintis.
Porų apyrankės bus labai geras sprendimas kaip dovana vestuvėms, Meilės dienos proga, Kalėdoms, taip pat dovana metinėms: vestuvių, sužadėtuvių, pirmojo bučinio, draugystės, pažinties ar kita.

Pagal ką rinktis apyrankes porai?

Įvertinkite savo ir antrosios pusės aprangos stilių. Jei dominuoja laisvesnio stiliaus drabužiai, puikus variantas bus porų apyrankės iš natūralių akmenų, o jei drabužinėje daugiau oficialių, klasikinių drabužių, tai stilingos odinės apyrankės taps tobulu pasirinkimu. Neverta numoti ranka ir į spalvų paletę, tačiau jei norite apyrankių, kurios derės kone prie visų spalvų drabužių, atiduokite duoklę klasikai ir universalumui – juodos ar tamsesnių atspalvių apyrankės bus taiklus variantas.
Akmuo pagal Zodiako ženklą – dar vienas pasirinkimų kriterijus. Porų apyrankės iš natūralių akmenų gali tapti sėkmę pritraukiančiais talismanais, jei atsižvelgsite į tai, ką Jums kužda astrologija.
Užrašas ar kitas elementas irgi gali tapti pasirinkimą lemiančiu aspektu. Jei norite apyrankės su savo užrašu, tuomet odinės apyrankės poroms labiausiai tiks. O jei norite su tam tikru simboliu, tada šaunus variantas bus apyrankės iš karoliukų. Pastaruoju atveju apyrankės gali turėti pakabuką: širdelę, kryželį, karūną ar kt.

Porų apyrankės Cinamonn asortimente

Cinamonn apyrankės Jam ir Jai suskirstytos į kelias kategorijas: odinės porų apyrankės, natūralių akmenų ir gaminamos individualiai.

Odinės apyrankės poroms
Juodos, rudos, o gal skirtingų spalvų? Toks koloritas yra universalus, negana to, juodos, rudos, raudonos apyrankės atrodo labai solidžiai. Galite rinktis skirtingų spalvų apyrankes Jam ir Jai.
Apyrankės gali būti siauresnės ar platesnės. Universalus dydis leis nesirūpinti, kad papuošalas gali netikti vienam iš partnerių.
Išgraviruotas simbolis ar užrašas yra puikus būdas išreikšti savo jausmus. Odinių apyrankių poroms kainos Cinamonn.lt svyruoja nuo 40 iki 60 eurų.

Porų apyrankės iš natūralių akmenų
Karoliukų apyrankės atrodo labai stilingai, žavingai ir poros jas itin mėgsta, mat šio tipo aksesuarai tinka prie daugelio drabužių derinių. Nors turime įvairių spalvų, bet didžiąją dalį šios kategorijos asortimento sudaro tamsesnio kolorito apyrankės. Tai puiku, nes juoda, ruda, pilka ir kitos tamsaus atspalvio spalvos yra universalios, todėl išvengsite derinimo su skirtingų spalvų drabužiais. Turime rinkinių, kai apyrankės Jam ir Jai pagal spalvą skiriasi.
Apyrankės poroms su turkiu, oniksu, tikro akimi, rožiniu kvarcu ir kitais įstabiai atrodančiais karoliukais. Galite rinktis su minimalistiniu pakabuku širdelės, žvaigždės, karūnos, kaukolės ar kita forma.
Natūralių akmenukų apyrankių poroms kainos Cinamonn.lt svyruoja nuo 30 iki 40 eurų.

Susikurkite savo apyrankių komplektą iš Cinamonn.lt – pasirinkite norimą užrašą, įamžinkite savo mintis, jausmus ar priesaiką ir nustebinkite antrąją pusę!

Apyrankės Jam ir Jai iš Cinamonn.lt

Domina apyrankės Jūsų porai, o galbūt prasminga, išskirtinė dovana vestuvėms ar vestuvių metinėms? Apyrankės, skirtos porai, bus tobulas pasirinkimas.
Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir paprasta. Pirkimo procesas bus labai sklandus, nes prie kiekvieno gaminio rasite išsamias charakteristikas ir kitą informaciją, tikslią kainą. Informacija leis jaustis užtikrintai ir neabejoti savo pasirinkimu. Tiesa, verta pasinaudoti šauniomis akcijomis ir mokėti pigiau už aukštą kokybę.

Cinamonn apyrankėms poroms – klasika, unikalumas ir tai, kas sies tik judu.