Šokoladinis diržas su karūna

49.00

Natūralios odos rankų darbo dirželis su karūna!

Išvalyti

Natūralios odos rankų darbo moteriškas diržas, dekoruotas karūna diržo gale.

  • Spalva – sodriai ruda, šokolado.
  • Diržo plotis – apie 3,5 cm.
  • Dydžio pasirinkimas – nurodome ilgį centimetrais nuo sagties iki artimiausios ir tolimiausios skylutės.

O diržas tiks tikrai prie visko! Džinsų, suknelių, megztinių!

Supakuotas į firminę dėžutę, puiki dovana.

Visi mūsų gaminiai gimsta iš meilės. Visi iki vieno. Bet diržas  tos meilės reikalauja dar daugiau. Kodėl?  Todėl, kad jo pagaminimui reikia daug daugiau laiko. Ir daug daugiau prisilietimų.

Pradžioje nuo didelio odos gabalo nupjauname ilgą ir lygią juostą, specialiu įrankiu  nukerpame  jo kraštus (priekį ir galą). O tada įdėmiai apžiūrinėjam centimetrą po centimero, švelniai glostome per visą ilgį iš abiejų pusių.  Ar tikrai švelnu,  ar nėra matomų arba paslėptų odos įtrūkimų, dėmių, nelygumų. Jei ok, tai galėtume prakirsti skylutes, įdėti užsegimus ir paleisti į prekybą. Yra gamintjų, kurie taip ir daro. Bet mes savo laimei ar nelaimei esame jautrūs kokybei idealistai. Todėl po  precizinės ,,apžiūros” diržas keliauja į tikrąją gamybą.

Mūsų rankose jis praleidžia kelias geras valandas. Didžiausią laiko dalį atima jo kraštų apdirbimas. Jie šlifuojami, gludinami, vėl šlifuojami ir vėl gludinami, kol pajuntame, kad krašteliai jau  pakankamai  švelnūs.  Vėliau laukia skrupulingas kraštelių dažymas. Švelniai, atsargiai, kad netyčia nesutepti nei priekinės nei galinės jo dalies. Tada džiovinimas. Ir sutepimo kremais, balzamais, vaškais ,,procedūros”, po kurių reikia stipriai išpoliruoti visą paviršių, kad būtų blizgus ir švelnus. Po kiekvieno proceso diržui leidžaima ,,pailsėti” ir ,,įsijausti” į kaskart atnaujintas savo formas.

Ir  tik tada. Tik tada ateina laikas skylutėms ir užsegimams.

Per šias kelias valandas, jis pabuvoja ir vyriškose ir moteriškose rankose.  Nes pas mus kažkaip savaime susiklostė, kad yra darbai labai vyriški ir tokie, kuriuos nori ir gali atlikti moteriškos rankos.

Va taip į kiekvieną diržą sutalpiname savo jausmus. Ir tik tokius išmyluotus atiduodame į Jūsų rankas.

Ačiū, kad vertinate ♥.