Rožinio kvarco talismanas – Žvaigždutė

14.00

Natūralaus rožinio kvarco akmens talismanas.  Rožinis kvarcas – tai meilės akmuo.

Available: Turime

Natūralaus rožinio kvarco akmens talismanas. 

Žvaigždutės dydis  30mm x 10mm.
Kadangi tai natūralus akmuo, kiekvienas talismanas yra skirtingas ir unikalus.

Rožinis kvarcastai vienintelis toks stiprus MEILĖS akmuo, skatinantis visas įmanomas meilės rūšis ir atmainas. Rožinis kvarcas tai akmuo, kuris atveria Jūsų širdį bet kokiai Jums reikalingai meilei. Jis ramina, atpalaiduoja, skatina mylėti save ir kitus. Meilės akmuo, inspiruojantis absoliučią meilę, kuri yra nesavanaudiška ir geranoriška, atvira ir dieviška. Santarvė, ramybė, taika ir švelnumas – tai emocijos, kurias stiprina rožinis kvarcas. Santykiuose skatina harmoniją, pasitikėjimą, pagarbą, ištikimybę, padeda susitaikyti ir palaikyti gražius santykius. Naudojamas tikros meilės pritraukimui.

Zodiako ženklai, kuriems tinka labiausiai: Jautis, Svarstyklės, Ožiaragis,Vandenis, Žuvys.Tačiau rožinis kvarcas yra akmuo, kuris tinka visiems zodiakams.

Jei šis akmuo Jums patinka, jei jis Jus traukia savo spalva, išvaizda – jis taip pat Jums tinkamas, nors pagal horoskopą jis nėra priskiriamas Jūsų ženklui. Taip būna, kada pats akmuo Jus pasirenka, ir būkite ramūs – jis tikrai Jus džiugins ir Jums padės siekti savo tikslų!

Šį talismaną rekomenduojame nešiotis su savimi, rankinėje ar kišenėje, taip pat galima jį pasidėti ant naktinio stalelio bei naudoti ne tik kaip talismaną bet ir namų dekoro elementą.

 

Supakuota į dėžutę kartu su akmens aprašymu, puikiai tinka dovanai.