Odinė Rankinė LUNA
Odinė Rankinė LUNA
Odinė Rankinė LUNA
Odinė Rankinė LUNA
Odinė Rankinė LUNA
Odinė Rankinė LUNA

Odinė Rankinė LUNA

139.00

Rankų darbo rankinė, pagaminta iš 100% natūralios odos. Tai tikros miesto moters rankinė – kur telpa visas gyvenimas.

Available: Išparduota

Rankų darbo rankinė, pagaminta iš 100% natūralios odos.

Tai tikros miesto moters rankinė – kur telpa visas gyvenimas.
Minimalistinio dizaino, iš lygios matinės odos. Yra vidinė kišenė, puikiai tinkanti įsimesti telefonui ar kitiems smulkesniems daiktams. Ant kišenės išgraviruotas kiekvienos rankinės unikalus numeris. Tap pat priekyje “tabaluoja” odinė etikėtė su logotipu, kurią norint galima lengvai nusegti arba prisegti ką nors kitą.

Išmatavimai: aukštis 38cm, plotis 34cm, storis 10cm, dirželių ilgis 69cm.

Supakuota į mūsų firminį medžiaginį maišelį, kuriame patogu laikyti, norint apsaugoti nuo dulkių bei kitų išorinių dirgiklių.

Istorija paprasta. Ši rankinė gimė iš reikalo. O tokius produktus aš mėgstu labiausiai.  Kai gamini kažką sau pačiai – žinai iki paskutinės smulkmenos kas ir kaip turi būti, kad svajonė taptų realybe.

Man tiesiog pabodo mano standartinis  kompiuterio krepšys.  Ir ,,užnorėjau” elegantiško. Iš juodos, tarsi lakuotos, bet iš tiikrųjų matinės odos.

Tokio, kad kompiuteris tilpų ir darbo knyga, ir kad šūsnis popierių A4 formato, kuriuos pastoviai tampau pirmyn-atgal gražiai joje ,,sustotų”. Vidinio kišeniuko telefonui . Aaa, dar to, kad pastatyta ant stalo ar kito lygaus paviršiaus rankinė stovėtų. Tokie  buvo mano pageidavimai. Paprasti, bet svarbūs.

Planavau ją turėti kaip papildomą ,,terbą savo darbiniams rakandams”, bet supratau, kad įmesta piniginė, akiniai ir dar kelios reikalingos smulkmenos gali ją padaryti viena ir mažos rankinės jau galiu atsisakyti važiuojant į darbą.

Galiausiai atsirado dar viena detalė – odinė etikėtė su logotipu, kurios vienoje pusėje sugulė šios rankinės paskirtis. Kad paliekant namus ryte galėtum:
Susidėti savo svajones.
Supakuoti daiktus ir mintis.
Susikrauti ateities planus.
Sutalpinti  VISĄ SAVO PASAULĮ.