Dviejų apyrankių komplektas IKI mėnulio

39.20

Dviejų apyrankių komplektas iš odos bei natūralių akmenėlių.

Available: Turime

Kaip išmatuoti riešą?

Vyriškas rankų darbo apyrankių derinys. Komplektą sudaro dvi atskiros apyrankės:

  • Natūralios odos apyrankė su romantišku užrašu ,,Iki mėnulio ir atgal”.
  • Tigro akies  8mm karoliukai su hematito intarpais.

Nuostabus akcentas Jūsų įvaizdžiui, tinka praktiškai prie visko, nes savyje turi visą galybę spalvų, kurios yra natūralios, sukurtos pačios gamtos ir dėl to dar gražesnės. Galima nešioti vieną arba derinti prie laikrodžio ar kitų apyrankių. Tinka prie kostiumo ir laisvaikio aprangos. Apyrankėje panaudoti visi galimi tigro akies atspalviai – geltonas, raudonas, mėlynas, žalsvas, rudas.

Tigro akis – tai apsaugos akmuo, kuris saugo nuo neigiamų energijų, išorinių pavojų, apsaugo namus. Suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. Tigro akis yra laikoma akmeniu, kuris atneša sekmę ir turtus. Jis gali būti naudojamas siekiant sukaupti turtus arba užtikrinti Jūsų ekonominį statusą bei apsaugoti turtus, kuriuos jau turite. Tai laimės, džiaugsmo ir optimizmo akmuo. Skatina gerą nuotaiką, padeda siekti tikslų, suteikia Jūsų mintims aiškumo ir stiprina valią.

Mėlynoji tigro akis veikia raminančiai, padeda išvengti streso, slopina baimes, suteikia pusiausvyros  hiperaktyviems žmonėms.

Raudonoji tigro akis suteikia pasitikėjimo savimi ir prideda drąsos, padeda įveikti apatiją, padidina motyvaciją veikti.

Zodiako ženklai: tinka Jaučiui, Dvyniams, Liūtui, Ožiaragiui, Skorpionui, Vėžiui, Žuviai bei Mergelei. Dovanojamas per 9 vestuvių metines. Jei ši apyrankė jums patinka, jei ji jus traukia, nors jūsų horoskopo ženklo nebuvo išvardinta – nenusiminkite, tai reiškia, kad pats akmuo jus pasirinko ir jis tikrai Jums tinka!

Dydis reguliuojamas. Geriausiai tinka riešui nuo 17 iki 19 cm apimties.

Odinė apyrankė turi 4 skylutes dydžio reguliavimui, o karoliukų apyrankė yra Shamball tipo, sutraukiama virvute iki reikiamo dydžio.

Supakuotos į dežutę, puikiai tinka dovanai.