Ametisto talismanas – Širdelė

15.00

Natūralaus ametisto talismanas – širdelė. Ametisto reikšmė: harmonija, ramybė, kūrybingumas.

Available: Išparduota

Natūralaus ametisto akmens talismanas. 

Širdelės dydis 30mm x 12mm.
Kadangi tai natūralus akmuo, kiekvienas talismanas yra skirtingas ir unikalus.

Ametistas yra laikomas harmonijos ir atsipalaidavimo akmeniu. Jis atstato pusiausvyrą, malšina stresą, atneša ramybę ir atpalaiduoja protą nuo neigiamų minčių. Padeda susidoroti su emocijomis, išugdo kantrybę. Po sunkios dienos sugeba atpalaiduoti, turint šalia ametistą miegas būna ramus ir sveikas. Taip pat ametistas tinka žmonėms užimantiems itin atsakingas arba aukštas pareigas. Jis didina profesionalumą, koncentraciją. Manoma, kad šis violetinis brangakmenis pat skatina kūribingumą bei sukatyvina vaizduotę, todėl suteikia jėgų priimti naujas idėjas ir paversti jas veiksmais. Visa tai kartu padeda pasiekti itin gerų rezultatų profesinėje srityje. Laikoma, kad ametistas geba energetiškai išvalyti vietas, kur praleidžiate daug laiko – namus, biurą ir kt.

Zodiako ženklai, kuriems ametistas tinka labiausiai: Vandenis, Avinas, Skorpionas, Šaulys, Žuvys.

Jei šis akmuo Jums patinka, jei jis Jus traukia savo spalva, išvaizda – jis taip pat Jums tinkamas, nors pagal horoskopą jis nėra priskiriamas Jūsų ženklui. Taip būna, kada pats akmuo Jus pasirenka, ir būkite ramūs – jis tikrai Jus džiugins ir Jums padės siekti savo tikslų!

Šį talismaną rekomenduojame nešiotis su savimi, rankinėje ar kišenėje, taip galima jį pasidėti ant naktinio stalelio bei naudoti ne tik kaip talismaną bet ir namų dekoro elementą.

Supakuota į dėžutę kartu su akmens aprašymu, puikiai tinka dovanai.