Riešo apimtį galima išmatuoti dviem būdais:

1. Naudojant įprastą matavimo juostąApsukite matavimo juostą per plačiausią riešo vietą (per kauliuką) ir tokiu būdu išmatuokite riešo apimtį.

2. Naudojant virvutę (juostelę, siūlą) ir liniuotę. Apsukite virvutę aplink plačiausią riešo vietą (per kauliuką) ir gautą ilgį pamatuokite su liniuote.

SVARBU!

Matuojant riešo apimtį juosta ar virvutė turi būti prigludusi prie rankos. Jokiu būdu nereikia pridėti papildomų centimentrų, mes gamindami apyrankes visuomet pridedame laisvumo.

Norime atkreipti dėmesį, kad dėl blogai nurodyto dydžio, apyrankės perdarymas kainuos Jums papildomai nuo 3 Eur + pristatymo išlaidos.

Tikslus dydis yra labai svarbus gaminant apyrankes iš natūralių akmenų, o didžioji dauguma odinių apyrankių turi papildomą dydžio reguliavimą.

Standartinis moteriškas riešas yra 15-17 cm apimties, o vyriškas 17-19 cm.

Mielos mūsų klientės!

Kai perkate apyrankę savo mylimąjam, bet nežinote tikslios riešo apimties pagalvokite apie tai kokį rūbų dydį jis nešioja, ir neužsakinėkite XL apyrankės vaikinui, kuris nešioja S, M ar L dyždžio drabužius, nes ji bus didelė ir už sumažinimą reikės papildomai mokėti.

  • Krepšelis tuščias