Lavos ir agato apyrankė MYSTIC
Lavos ir agato apyrankė MYSTIC
Lavos ir agato apyrankė MYSTIC
Lavos ir agato apyrankė MYSTIC

Lavos ir agato apyrankė MYSTIC

23.00

Vyriška reguliuojamo dydžio apyrankė iš natūralių akmenų.

Available: Turime

Apyrankė pagaminta iš vulkaninės lavos akmenukų bei mistinio agato karoliuko.

Karoliukų dydis – 10 mm. Apyrankė sunerta ant sintetinės virvelės, dydis reguliuojasi pagal riešo apimtį sutraukiant virveles kiek reikia.

LAVA – tai akmuo, kuris išsiveržia iš pačių Žemės gelmių su didžiule energija, dėl to ji yra laikoma atgimimo simboliu, padedančiu atsikratyti slegiančios emocijų naštos. Tai stiprybės ir drąsos akmuo siejamas su ugnies elementu, kaip feniksas pakylęs iš pelenų. Lava surenka negatyvią energiją ir transformuoja ją į gerąją aurą. Labai palanku, kai lava liečiasi prie odos, tuomet ji mus apsaugo ir leidžia energijai laisvai tėkėti mūsų kūnu ir siela. Esant įtampai, lava suteiks mums stabilumo.

AGATAS – ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simbolis. Agatas laikomas emociniu gydytoju, padeda suprasti aplinkybes ir jas tinkamai priimti. Tinka sportininkams, nes didina fizinę ir emocinę ištvermę. Agatas stiprina ryšį su gamta ir suteikia gyvybinės energijos, skatina drąsą bei apsaugo nuo pavojų. Agatai didina įžvalgą, atmintį, koncentraciją bei padeda ugdyti analitinius gebėjimus.

Supakuota į mūsų firminę dėžutę, puikiai tinka dovanai.