Apyrankių komplektas MADRID

45.00

Autorinio darbo vyriškų apyrankių komplektas iš natūralių akmenų ir odos.

Išvalyti
Kaip išmatuoti riešą?

Autorinio darbo vyriškų apyrankių komplektas iš natūralių medžiagų.

Komplektą sudaro 3 apyrankės:

• Matinio onikso bei matinės tigro akies 8mm karoliukų apyrankė
• Matinio onikso, lavos bei tigro akies 10mm apyrankė
• Kelių eilių plona odinė apyrankė

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia“ į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

LAVA –  tai akmuo, kuris išsiveržia iš pačių Žemės gelmių su didžiule energija, dėl to ji yra laikoma atgimimo simboliu, padedančiu atsikratyti slegiančios emocijų naštos. Tai stiprybės ir drąsos akmuo siejamas su ugnies elementu, kaip feniksas pakylęs iš pelenų. Lava surenka negatyvią energiją ir transformuoja ją į gerąją aurą. Labai palanku, kai lava liečiasi prie odos, tuomet ji mus apsaugo ir leidžia energijai laisvai tėkėti mūsų kūnu ir siela. Esant įtampai, lava suteiks mums stabilumo.

Tigro akis – tai apsaugos akmuo, kuris saugo nuo neigiamų energijų, išorinių pavojų, apsaugo namus. Suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių.

Šis stilingas aksesuaras tikrai pagyvins Jūsų įvaizdį. O apyrankės Jums niekad neatsibos, kadangi jas galima nešioti kartu, o galima atskirai – po vieną.

Pildydami užsakymą pasirinkite savo riešo dydį, ir mes pagaminsime specialiai Jums tinkančias apyrankes.

Supakuota į dėžutę, puikiai tinka dovanai.