Vyriškos apyrankės Laikas yra dabar

59.00

Dviejų apyrankių komplektas iš kaučiuko bei natūralių akmenėlių. Standartiniam vyriškam riešui 17,5-18,5cm.

Available: Išparduota

Vyriškas rankų darbo apyrankių derinys. Komplektą sudaro 3 apyrankės:

  • Kaučiuko apyrankė su plienine dekoracija, kurioje išgraviruotas tekstas The time is NOW. Atminkime, geriausias laikas yra dabar. Užsegimas plieninis.
  • Juodojo matinio onikso karoliukų apyrankė su hematitito intarpais.
  • Vulkaninės lavos apyrankė su hematito intarpais.

Apyrankės puikai atrodo kartu, taip pat ir nešiojant po vieną. Šis komplektas dera prie visko, galima nešioti prie kostiumo, laisvalaikio rūbų, prie laikrodžio ar kiekvieną apyrankę atskirai. Vyriškas aksesuaras, kuris pagyvins Jūsų įvaizdį, o motyvuojanti fraze suteiks džiaugsmo ir noro veikti.

ONIKSAS  yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia“ į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

LAVA – tai akmuo, kuris išsiveržia iš pačių Žemės gelmių su didžiule energija, dėl to ji yra laikoma atgimimo simboliu, padedančiu atsikratyti slegiančios emocijų naštos. Tai stiprybės ir drąsos akmuo siejamas su ugnies elementu, kaip feniksas pakylęs iš pelenų. Lava surenka negatyvią energiją ir transformuoja ją į gerąją aurą. Labai palanku, kai lava liečiasi prie odos, tuomet ji mus apsaugo ir leidžia energijai laisvai tėkėti mūsų kūnu ir siela. Esant įtampai, lava suteiks mums stabilumo.

Supakuotos į dežutę, puikiai tinka dovanai.