Vėrinys su natūraliais akmenimis

169.00

Tik rankų darbas ir 100% meilė kūrybai.

Available: Turime

Išskirtinis, laikui nepavaldus, vienetinis rankų darbo vėrinys su natūraliais lazurito akmenimis. Siuvinėtas rankomis, kiekvienas karoliukas yra prisiūtas atskirai. Maži auksiniai karoliukai – tai japoniškas Toho biseris. Apart lazurito vėrinyje dar yra panaudoti  hovlito akmenys, turkis bei žydrasis Swarovski kristalas. Tai unikalus papuošalas, kuris pasaulyje egzistoja tik vienas. Pagrindinis akcentas – tai trys dideli natūralaus lazurito akmenis lašo formos. Kitoje pusėje vėrinys turi švelnią natūralią odą, tad yra malonus prie kūno.

Lazuritas ( lapis lazuli) yra žinomas kaip „gerumo brangakmenis“ ir ypatingai rezonuoja su empatija. Skatina vidinę ramybę ir harmoniją, skatina besąlygišką meilę ir geranoriškumą sau ir kitiems. Dėl savo sodrios mėlynos spalvos ir aukso dalelių lapis lazuli išsiskiria elegancija ir paslaptingumu, todėl puikiai papildo bet kurią papuošalų kolekciją.

Leiskite jo švelniai energijai įnešti gerumo ir dosnumo į jūsų gyvenimą.

Lazuritas turi daugybę privalumų. Jis yra žinomas dėl savo antidepresinių savybių, padedančių jums įgyti aiškumo ir išminties. Stiprindamas valią ir įkvėpimą, jis padeda kovoti su melancholija ir pagerina susikaupimą, koncentraciją ir protinį aiškumą. Šis akmuo tarnauja kaip kelrodė šviesa meilės ir sėkmės reikaluose, teikia palaikymą ir simbolizuoja saulės šilumą. Jis skatina ramybės atmosferą, socialinių santykių harmoniją ir užtikrina saugumo jausmą.