Tigro akies talismanas – Žvaigždutė

14.00

Tigro akies talismanas – žvaigždutė. Tigro akies reikšmė: vidinė stiprybė, ryžtingumas, apsauga.

Available: Turime

Tigro akies akmens talismanas. 

Žvaigždutės dydis 30mm x 10mm.
Kadangi tai natūralus akmuo, kiekvienas talismanas yra skirtingas ir unikalus.

Tigro akis – tai pasitikėjimo savimi, vidinės stiprybės bei apsaugos akmuo. Šio kristalo savybės padės gyventi drąsiau, atviriau priimti gyvenimą ir aršiau priimti iššūkius. Tigro akis saugo nuo neigiamų energijų, išorinių pavojų, apsaugo namus. Suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. Tigro akis yra laikoma akmeniu, kuris atneša sekmę ir turtus. Jis gali būti naudojamas siekiant sukaupti turtus arba užtikrinti Jūsų ekonominį statusą. Tai laimės, džiaugsmo ir optimizmo akmuo. Skatina gerą nuotaiką, padeda siekti tikslų, suteikia Jūsų mintims aiškumo ir stiprina valią.

Zodiako ženklai, kuriems tigro akis tinka labiausiai: Jautisi, Dvyniai, Liūtas, Ožiaragis, Skorpionas, Vėžys, Žuvys bei Mergelė.

Jei šis akmuo Jums patinka, jei jis Jus traukia savo spalva, išvaizda – jis taip pat Jums tinkamas, nors pagal horoskopą jis nėra priskiriamas Jūsų ženklui. Taip būna, kada pats akmuo Jus pasirenka, ir būkite ramūs – jis tikrai Jus džiugins ir Jums padės siekti savo tikslų!

Šį talismaną rekomenduojame nešiotis su savimi, rankinėje ar kišenėje, taip pat galima jį pasidėti ant naktinio stalelio bei naudoti ne tik kaip talismaną bet ir namų dekoro elementą.

Supakuota į dėžutę kartu su akmens aprašymu, puikiai tinka dovanai.