Smulkus dviejų dalių vėrinys BLUE

50.40

Nepaprastas mėlynas dviejų dalių vėrinys iš akvamarino bei žadeito.

Available: Turime

Dviejų dalių kaklo papuošalų derinys, pagamintas iš natūralių akmenėlių: akvamarino(šviesūs karoliukai) bei žadeito(tamsesni karoliukai) su žvaigždutės pakabučiu. Hematito akmens aukso spalvos intarpai. Labai stilingas ir išskirtinis variantas, puikiai tinkantis ir kasdienai, tiek prie paprastų marškinėlių, tiek prie marškinių, suknėlės ar storo megztinio.

Tai du atskiri kaklo papuošalai, suderinti nešioti kartu, bet puikiai atrodo ir po vieną ar derinant su kitais kaklo papuošalais.

Vėrinių ilgiai: 43cm ir 43,5cm.

Nerūdijančio plieno užsegimai, vėriniai suverti ant daugiasluoksnio juvelyrinio troso. Nerūdijančio plieno pakanbukas.

Akvamarinas yra drąsos akmuo. Jo raminančios energijos mažina stresą ir nuramina protą. Akvamarinas gali paskatinti toleranciją kitiems ir nugalėti norą teisti. Pastiprina suvokimą, paaštrina intelektą ir praskaidrina painiavą. Taip pat akvamarinas skatina saviraišką. Ramina baimes ir didina jautrumą. Paaštrina intuiciją ir gal net atverti aiškiaregystę. Nuostabiai tinka meditacijai. Apsaugo aurą ir išlygina čakras.
Žadeitas – taikos ir išminties akmuo, talismanas, pritraukiantis sėkmę, draugystę ir ištikimybę. Atgaivina ir atnaujina emocinį gyvenimą, skatina toleranciją ir draugiškumą, pažadina žmogaus kūrybines galias, spinduliuoja ramybe, švelnumu ir meile.

Supakuota į dėžutę. Pagaminta Lietuvoje.