Laimės apyrankės poroms – TIGRO AKIS

41.00

Komplektas iš dviejų apyrankių jam ir jai. Tai nuostabus papuošalas, kuris tinka jam ir jai, tai aksesuaras siejantis Jus su antrąja puse.

Išvalyti
Kaip išmatuoti riešą?

Nuostabus apyrankių komplektas jam ir jai – aksesuaras siejantis Jus su antrąja puse.

Vyriškos ir moteriškos apyrankių komplektas iš įvariaspalvių tigro akies karoliukų. Nuostabus akcentas Jūsų įvaizdžiui, tinka praktiškai prie visko, nes savyje turi visą galybę spalvų, kurios yra natūralios, sukurtos pačios gamtos ir dėl to dar gražesnės.
Karoliukų dydis – 10mm, panaudoti visi galimi tigro akies atspalviai – geltonas, auksinis, raudonas, mėlynas, žalsvas, rudas.

Tigro akis – tai apsaugos akmuo, kuris saugo nuo neigiamų energijų, išorinių pavojų, apsaugo namus. Suartina partnerius – stiprina fizinę aistrą bei dvasinę harmoniją, padeda suprasti vienas kitą be žodžių. Tigro akis yra laikoma akmeniu, kuris atneša sekmę ir turtus. Jis gali būti naudojamas siekiant sukaupti turtus arba užtikrinti Jūsų ekonominį statusą bei apsaugoti turtus, kuriuos jau turite. Tai laimės, džiaugsmo ir optimizmo akmuo. Skatina gerą nuotaiką, padeda siekti tikslų, suteikia Jūsų mintims aiškumo ir stiprina valią.

Mėlynoji tigro akis veikia raminančiai, padeda išvengti streso, slopina baimes, suteikia pusiausvyros hiperaktyviems žmonėms.

Raudonoji tigro akis suteikia pasitikėjimo savimi ir prideda drąsos, padeda įveikti apatiją, padidina motyvaciją veikti.
Zodiako ženklai: tinka Jaučiui, Dvyniams, Liūtui, Ožiaragiui, Skorpionui, Vėžiui, Žuviai bei Mergelei. Dovanojamas per 9 vestuvių metines.