Laimės apyrankės poroms – ONIKSAS TURKIS

31.00

Prisiviliokite savo laimę!
Itin subtilios bei elegantiškos matinio juodojo onikso apyrankės su vienu turkio karoliuku.

Išvalyti
Kaip išmatuoti riešą?

Laimės apyarnkės pormos iš onikso ir turkio karoliukų. Tai nuostabus papuošalas, kuris tinka jam ir jai, tai aksesuaras siejantis Jus su antrąja puse.

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia” į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

ONIKSO pranešimas Tau: Apsauga, Stiprybė, Laimė, Intuicija, Sekmė.

Zodiako ženklai: labiausiai tinka Šauliui, Liūtui, Vėžiui, Vandeniui bei Ožiaragiui. Oniksą tinka dovanoti per 7 ir 10 vestuvių metines. Atitinka ugnies elementą.

Turkis – laikomas laimę nešančiu akmeniu, galinčiu apsaugoti savininką nuo blogio ir padėti nuo daugelio negalavimų. Puikiai tinka žinantiems savo tikslą ir siekiantiems jo. Jis suteikia drąsos. Turkis suteikia žmogui harmoniją, pilnatvę, apsaugą. Jis gali pritraukti turtus, sėkmę, draugystę bei meilę, tačiau praradusiems moralę gali virsti nelaimių akmeniu.

Zodiako ženklai: Šaulys, Žuvys, Skorpionas, Vandenis bei Jautis.

Karoliukų dydis – 8 mm.
Kaina nurodyta už dvi apyrankes. Jos supakuotos į dėžutę, labai tinka dovanai.