Laimės apyrankė JUODASIS ONIKSAS – TURKIS

17.00

Laimės apyrankė iš onikso ir turkio karoliukų.

Išvalyti
Kaip išmatuoti riešą?

Prisiviliok savo laimę!

Itin subtili bei elegantiška matinio juodojo onikso apyrankė su vienu turkio karoliuku.

Karoliukų dydis – 8 mm. Apyrankė sunerta ant kokybiškos, storos gumytės, todėl yra patvari, ją lengva užsidėti ir malonu nešioti.

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia” į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

ONIKSO pranešimas Tau: Apsauga, Stiprybė, Laimė, Intuicija, Sekmė.

Zodiako ženklai: labiausiai tinka Šauliui, Liūtui, Vėžiui, Vandeniui bei Ožiaragiui. Oniksą tinka dovanoti per 7 ir 10 vestuvių metines. Atitinka ugnies elementą.

Turkis – laikomas laimę nešančiu akmeniu, galinčiu apsaugoti savininką nuo blogio ir padėti nuo daugelio negalavimų. Puikiai tinka žinantiems savo tikslą ir siekiantiems jo. Jis suteikia drąsos. Turkis suteikia žmogui harmoniją, pilnatvę, apsaugą. Jis gali pritraukti turtus, sėkmę, draugystę bei meilę, tačiau praradusiems moralę gali virsti nelaimių akmeniu.

Zodiako ženklai: Šaulys, Žuvys, Skorpionas, Vandenis bei Jautis.

Jei ši apyrankė jums patinka, jei ji jus traukia, nors jūsų horoskopo ženklo nebuvo išvardinta – nenusiminkite, tai reiškia, kad pats akmuo jus pasirinko ir jis tikrai Jums tinka!