Labradorito talismanas – Žvaigždutė

14.00

Natūralaus ametisto talismanas – širdelė. Labradorito reikšmė: energija, stiprybė, apsauga.

Available: Turime

Natūralaus labradorito akmens talismanas. 

Žvaigždutės dydis 30mm x 10mm.
Kadangi tai natūralus akmuo, kiekvienas talismanas yra skirtingas ir unikalus.

Labradoritas yra vienas iš galingiausių akmenų, galinčių padėti pasiekti užsibėžtus tiklsus, skatindamas jus siekti to, ko tikrai norite, nenustatant jokių apribojimų tam, ką galite pasiekti. Jis ypač naudingas žmonėms, kurie linkę per daug dirbti, padeda atgauti energiją, tuo pačiu padedant kūnui ir dvasiai gydytis. Labradoritas taip pat laikomas vienu stipriausių apsaugos akmenų, jis apsaugo nuo negatyvių energijų bei žmonių. Jis valo mūsų aurą nuo neigiamų energijų, saugo ne tik mus, mūsų kūną, bet ir namus, darbo vietą. Jis laikomas patikimu namų sargu ir gynėju.

Zodiako ženklai, kuriems tinka labiausiai: Vežys, Dvyniai, Šaulys, Žuvys, Skorpionas.

Jei šis akmuo Jums patinka, jei jis Jus traukia savo spalva, išvaizda – jis taip pat Jums tinkamas, nors pagal horoskopą jis nėra priskiriamas Jūsų ženklui. Taip būna, kada pats akmuo Jus pasirenka, ir būkite ramūs – jis tikrai Jus džiugins ir Jums padės siekti savo tikslų!

Šį talismaną rekomenduojame nešiotis su savimi, rankinėje ar kišenėje, taip pat galima jį pasidėti ant naktinio stalelio bei naudoti ne tik kaip talismaną bet ir namų dekoro elementą.

 

Supakuota į dėžutę kartu su akmens aprašymu, puikiai tinka dovanai.