Karoliai HEAVEN
Karoliai HEAVEN
Karoliai HEAVEN
Karoliai HEAVEN
Karoliai HEAVEN

Karoliai HEAVEN

29.0041.00

Išskirtinis kaklo papuošalas vyrui, pagamintas iš hematito bei ugninio agato karoliukų.

Išvalyti

Iškirtinis kaklo papuošalas vyrams. Natūralaus ugninio agato bei hematito akmens karoliukai.

• karolių dydis 6mm
• tamsinto metalo spalvos užsegimas
• ilgis – nuo 50 iki 70cm Jūsų pasirinkimu
• suvertas ant daugiasluoksnio juvelyrinio troso

Visi mūsų siūlomi asksesuarai yra projektuojami ir gaminami mūsų pačių. Tai unikalūs ir išskirtiniai papuošalai, kurių nerasite kitose parduotuvėse.

Agatas laikomas emociniu gydytoju, padeda suprasti aplinkybes ir jas tinkamai priimti. Tinka sportininkams, nes didina fizinę ir emocinę ištvermę. Agatas stiprina ryšį su gamta ir suteikia gyvybinės energijos, skatina drąsą bei apsaugo nuo pavojų. Agatai didina įžvalgą, atmintį, koncentraciją bei padeda ugdyti analitinius gebėjimus.

Tai stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stipria apsaugą sukuria vaikams. Agatą puku turėti kelionės metu.

Hematitas – senovės Babilone laikomas karių akmeniu. Simbolizuoja ilgaamžiškumą, jėgą, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Padeda įgyvendinti svajones. Pažadina gyvenimo džiaugsmą, skatina ir stiprina valią. Laikoma, kad hematitas netgi padeda laimėti bylas, dėl to yra laikomas teisinkų akmenių. Subalansuoja kūno ir dvasios energiją. Didina atsparumą stresui, gydo uždegimus.

Supakuota į mūsų firminę dėžutę.