Karoliai BOHO BLACK

28.80

Labai stilingi, vienetiniai karoliai iš natūralių akmenų su pakabuku.

Available: Turime

Labai stilingi, vienetiniai karoliai su plunksnos pakabuku. Šie karoliukai tai puikus ir stilingas aksesuaras, su kuriuo tikrai neliksite nepastebėtas.

Pagaminti iš natūralių akmenų – matinio juodojo onikso, vulkaninės lavos, presuoto labradorito bei hematito karoliukų. Karoliukus puošia tamsinto metalo spalvos plunksnos pakabukas.

• ilgis apie 50cm (ilgis kartu su kryželiu, karoliukai matuojami kaip uždara kilpa, kadangi nėra užsegimo).
• karoliukų dydis 8mm
• metalinė plunksna, apie 5cm aukščio
• nėra užsegimo
• sujungtas metaliniu žiedeliu
• čekiško stiklo intarpai
• suvertas ant daugiasluoksnio juvelyrinio troso

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia” į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

Hematitas – senovės Babilone laikomas karių akmeniu. Simbolizuoja ilgaamžiškumą, jėgą, skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Padeda įgyvendinti svajones.  Pažadina gyvenimo džiaugsmą, skatina ir stiprina valią. Laikoma, kad hematitas netgi padeda laimėti bylas, dėl to yra laikomas teisinkų akmenių.Subalansuoja kūno ir dvasios energiją.

LAVA – tai akmuo, kuris išsiveržia iš pačių Žemės gelmių su didžiule energija, dėl to ji yra laikoma atgimimo simboliu, padedančiu atsikratyti slegiančios emocijų naštos. Tai stiprybės ir drąsos akmuo siejamas su ugnies elementu, kaip feniksas pakylęs iš pelenų. Lava surenka negatyvią energiją ir transformuoja ją į gerąją aurą. Labai palanku, kai lava liečiasi prie odos, tuomet ji mus apsaugo ir leidžia energijai laisvai tėkėti mūsų kūnu ir siela. Esant įtampai, lava suteiks mums stabilumo.

Visus papuošalus projektuojame bei gaminame patys, tad kiekis labai ribotas.

Puikiai tinka dovanai, supakuota į dėžutę.