Darbo knyga 2024 Apelsinas

49.00

Vertinančiai kokybę. Darbo knyga 2024 metams. Išskleiskite sparnus ir leiskite savo svajonėms tapti realybe.

Available: Turime

Išskleisti sparnus.
Skrydis Nr. 2024

Dieninis darbo kalendorius 2024 metams. Formatas A5.
Rankų darbo, natūralios odos nuimamas viršelis. Viduje kišenėlė vizitinėms.

Spalva  –  Apelsinas? TAIP! Gaivi, ryžtinga, optimistiška. Slepia savyje ugnies šiluma, vasaros saulėlydžių atspalvių žaismą, gintaro ir medaus natas bei aukso spindėsį.

Kiekvienai darbo dienai – atskiras puslapis, šeštadienis, sekmadienis – viename puslapyje.
Odinis knygos atvartas maloniai užsifiksuoja paslėptu magnetuku.

Knygos gimimo istorija:

Kiekvieną gruodį ieškau sau naujos darbo knygos kitiems metams. Jei pavyksta surasti kažką mielo akiai ir širdžiai – labai džiaugiuosi, nes tai aksesuaras lydintis mane visus metus kasdien. Kiekvieną dieną aš  jį liečiu, vartau, nešioju rankinej ar kompiuterio tašėje.  Ir nors dalis ,,reikalų” vis dažniau sugula į telefono kalendorių, savo  gyvenimą aš rašau ranka darbo knygoje.

Pernai parduotuvėse neradau tinkamo varianto ir gavau darbo knygą dovanų. Jos ,,vidus” visai mane tenkino, bet viršelis,  pilna ta žodžio prasme,  varė į neviltį. Kas beliko dirbančiai su oda fantazuotojai? Apklijavau viršelį oda ir knyga man tapo daug mielesnė.

Artėjant metų pabaigai ,,susizgribom” –  gal ne mes vienos turime tokiu moteriškų rūpestėlių dėl šio aksesuaro? Ir puolėm daryti!

Šiandien laikome rankose dar šiltas iš spaustuvės atvežtas knygas aprengtas mūsų  jaukiais natūralios odos viršeliais.

Jau pajutom, kaip jaukiai ir šiltai guli rankose (oda visuomet labai greitai sušyla ir rodos pati skleidžia šilumą), kaip nesinori jos paleisti, kaip kvepia natūralia oda, ir prašosi būti naudojama.

Visa tai vyko prieš penkis metus, per kuriuos gavome iš Jūsų tiek gražių žodžių, kad nebegalime sustoti ir tęsiame šią jau tapusią tradicija istoriją. AČIŪ, kad vertinate.