Apyrankės porai Turtles

35.00

Apyrankių komplektas Jai ir Jam. Rožinis kvarcas ir juodasis oniksas.

Išvalyti
Kaip išmatuoti riešą?

Apyrankių komplektas poroms iš natūralių akmenėlių. Aksesuaras siejantis Jus su antrąja puse.

Dėl savo unikalios išvaizdos  ir išskirtinio ilgaamžiškumo vėžliai visuomet kėlė susižavėjimą ir įvertinimą. Todėl jiems yra priskiriamos žmogiškosios savybės, tokios kaip meilė ir išmintis. Simbolika, susijusi su vėžliu, yra labai turtinga, o jos šaknys siekia senovės civilizacijų. Kai kuriose tautose vėžliai buvo laikomi lygiais dievams ir turėjo nepaprastų galių.

O kaip dabar? Su kuo mums asocijuojasi vėžlys? Labiausiai su pastovumu, atkakliu tikslų siekimu ir nuoseklumu. Vėžlys – kaip mūsų namai. Tai kažkas nuolatinio, kas visada buvo ir bus.

Vyriška apyrankė: Oniksas ir hematito vėžlys.

Oniksas yra stiprus apsauginis akmuo. Jis stiprina išminties galią, skatina sprendimų priėmimą ir ,,prikviečia” į gyvenimą laimę bei gerą fortūną. Labai tinka verslininkams. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Onikso pagalba jį nešiojantis asmuo gali išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi, garbingai kovoti už savo įdėjas ir įsitikinimus.

Moteriška apyrankė: rožinis kvarcas ir hematito vėžlys.

Rožinis kvarcas – ramina, atpalaiduoja, skatina mylėti save ir kitus. Santarvė, ramybė, taika ir švelnumas – tai emocijos, kurias stiprina rožinis kvarcas. Meilės akmuo, inspiruojantis absoliučią meilę, kuri yra nesavanaudiška ir geranoriška, atvira ir dieviška. Santykiuose skatina harmoniją, pasitikėjimą, pagarbą, ištikimybę, padeda susitaikyti ir palaikyti gražius santykius. Naudojamas tikros meilės pritraukimui.

Karoliukų dydis – 10 mm.
Apyrankės suvertos ant gumytės, todėl jas lengva užsidėti ir malonu nešioti.

Kaina nurodyta už dvi apyrankes. Jos supakuotos į dėžutę, labai tinka dovanai.