AMETISTO apyrankių komplektas

39.00

Šviesaus ir tamsaus ametisto apyrankių komplektas.

Išvalyti
Kaip išmatuoti riešą?

Apyrankių komplektas iš dviejų ametisto apyrankių su sidabrinio hematito intarpais.

Akmenukų dydis – 8 mm ir 10 mm. Supakuota į dežutę, tai puiki dovana sau ar draugei.

Ametistas – tai brangakmenis ir viena iš gražiausių kvarco atmainų, jo pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio “amethysos”, kuris reiškia “blaivus”. Senovės Graikai gerdavo vyną iš ametisto taurių, tikėdami, kad ametistas neleis jiems apsvaigti.

Ametistas yra laikomas harmonijos ir atsipalaidavimo akmeniu. Jis atstato pusiausvyrą žmonių, linkusių į stresą, atneša ramybę ir atpalaiduoja protą nuo neigiamų minčių. Padeda susidoroti su emocijomis, išugdo kantrybę. Po sunkios dienos sugeba atpalaiduoti, turint šalia ametistą miegas būna ramus ir sveikas.

Ametistas tinka žmonėms užimantiems itin atsakingas arba aukštas pareigas. Jis didina profesionalumą, koncentraciją. Taip pat skatina kūribingumą. Visa tai kartu padeda pasiekti itin gerų rezultatų profesinėje srityje. Laikoma, kad ametistas geba energetiškai išvalyti vietas, kur praleidžiate daug laiko – namus, biurą ir kt.

Pagal netradicinę mediciną ametistui priskiriamas ir poveikis sveikatai:

  • Šalina galvos skausmus ir migrena
  • Padeda nuo nemigos – užtikrina sveiką ir ramų miegą
  • Mažina nervų sistemos sutrikimus
  • Reguliuoja medžiagų apykaitą
  • Didina seksualumą

Zodiako ženklai, kuriems ametistas tinka labiausiai: Vandenis, Avinas, Skorpionas, Šaulys, Žuvys.

Jei šis akmuo Jums patinka, jei jis Jus traukia savo spalva, išvaizda – jis taip Jums tinkamas, nors pagal horoskopą jis nėra priskiriamas Jūsų ženklui. Taip būna, kada pats akmuo Jus pasirenka, ir būkite ramūs – jis tikrai Jus džiugins ir Jums padės siekti savo tikslų!